Güç Paylaşımda Gizlidir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Güç Paylaşımda Gizlidir

Forumu Yaşatan Paylaşımdır. Paylaşımlarınızı Esirgemeyin...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seni Özlemenin Kitabini Yaziyorum..

YazarMesaj
Scarface
Administrator
Administrator
Scarface

Seni Özlemenin Kitabini Yaziyorum.. Empty
MesajKonu: Seni Özlemenin Kitabini Yaziyorum..   Seni Özlemenin Kitabini Yaziyorum.. Icon_minitime2008-02-08, 19:04

Özlem..
En mutlu özlem… sonu olan.. sonu özlediğinle biten.. varışı sevdan olan özlemler..

Özlem
Ya gelmeyeceğini, gelemeyeceğini bildiğine özlem… ya orada olduğunu bildiğin ses vermeyene özlem…. Ya özlemekten korkana özlem… ya yaşamaktan korkana özlem.. ya düşlere özlem.. ya yarını olmayacak aşklara özlem.. gideceğini bilerek sevilene özlem.. Yaşanamayacaklara özlem… İşte sonu olmayan özlem.. İşte vazgeçilemeyen özlem.. işte çaresiz bekleyişe özlem.. İnsanın içini acıtan… boşlukta yaşanan özlemler… Peki var mı bu özlemin sonu…? biter mi….? bu özlem.. Söz verirsin kendine özlemeyeceğim diye… tutulur mu bu söz…..? Kalbindeki özleme söz geçer mi……?

Özlem sevgidir…
Özlem güçtür..
Özlem varoluştur.
Özlem sevdandır..
Özlem bekleyiştir…
Özlem içindeki acıdır..
Özlem özlememeyi hasrettir..
Özlem özlemeyeni özlemektir..
Özlem özleyeni özlemektir…
Özlem gelemem diyeni bekleme güçüdür..
Özlem gidene ağıttır..
Özlem sevdana söz vermektir..
Özlem kalbine söz geçirememektir.
Özlem kaçış değil var oluştur…
Özlem çaresizlik değil çaredir..
Özlem vazgeçmemektir.
Özlem kelimelerin yetersiz kaldığı andır.
Özlem sessizliğin çığlığıdır..
Özlem yaşamındır..
Özlem gelmeyeceğini bilerek bekleyebilmektir.
Özlem siyah gecelerde siyahın izi kalabilmektir..
Ve artık..
Özlem....................................

Özlem kokar bu şehir,bu topraklar,özlem kokar sensiz,renksiz ve yorgun şafaklar.
Seni arar biçare mahsun gözler hasret dolar,kahır süzülür tenime,özlem kokar ıslak ıslak.
Üşür sensiz yüreğim,titrer garip,bensiz bedenim,ince bir sızı çalar kapımı,açsam özlem girer,kapatsam umutlar söner.
Kendimden uzağım şimdi,sana yakın olduğum kadar,hayalin bıçak kadar keskin,paramparça bu şehir,oluk oluk akar geçer önümden,hatıralar kan özlem kokar bu nehir.
Baharın renginde yüzün,yaprak yaprak özlem açar,yeşilin her tonunda ömrüm kısalır,son nefesimde buram buram özlem kokar ecelim..

Adını özlem koydun bu sonsuz sevginin,
Özlemin tek sığınağı oldu bu acı dolu yüreğin,
Bu bitmeyen özlem kaçınılmazlığıydı sensizliğin,
Bitmez bu özlem sevgili, bitmeyecek bensizliğin...

Ayrıldık ve her geçen gün büyüdü bu özlem,
Her iç çekişte bir gözyaşı, her göz yaşında bir sitem,
Bitmedi bu hasret, ne yapsam nereye gitsem,
Özlemin gösterdi, kime baksam hep sen...

Yıllarım seni beklemekle geçti umutla,
Gelişin seni vazgeçilmez kıldı bir anda,
Sensizliğin içimi, yüreğimi yaktığı anlarda,
Özlemin hep vardı, bırakıp gittiğin zamanlarda...

Adı hep özlem kalacak bu karşılıksız sevginin,
Özlemek tek çaresi olacak sensizliğin,
Bitmez bu tutku, bitmeyecek bensizliğin,
Yaşadıkça vazgeçilmez olacak ismin,

Kaçınılmaz olacak özlemin,
Özlemim...

Tam bir birimizi tamamliyacagimiz an da gittin sen!! Gülüslerin takili kaldi yüregim de gülen yüzüm..Bekide korkup kactin bu sevdagdan,Kücük bir kizdim oysa seni kocaman yüregi ile seven..Hersey yesil gözlerim de sakli kaldi sanki,aldin yesilimi ben den simsiyah bir gölge biraktin ardin da..sana özlem dolu sana hasret..Sanki bir oyun izliyorum gececek diyorum sen özlemin" den vazgecme yüregim...Keskeler sardi benligimi daha cok cogaldi pismanliklar sardi ,icim de birikti acabalar....Hep sen cogaliyordun hep sen birikiyordun....Tüm sirlar kapali kaldi,özlemlerime gömdüm her hatirani,simdi sana yaziyorum ""seni özleminin kitabini""Bir direnis baslattim..sana dönüyorum nereye baksam yollar sana cikiyor...Sevgiler,arzular,sicak gülümseyisler,gülen yüzüm...Belki bir gün üzerin deki buzlardan siyrilip gülüslerin le isitirsin..özlemlerim senin ,özlemlerim ikimizin,özlemlerim tüm sevenlerin...
https://grupgenc.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» seni seviyorum
» Kalbim seni ister